Webinaari 4.6. klo 9-10: Lisäarvoa tuova strateginen hallitus

Ilmoittaudu

Asiantuntijat

Paavo Väre kasvokuva
Paavo Väre

Myynti ja asiakkuudet

+358 50 367 1268 paavo.vare@talentree.fi Tutustu
Kaisa Stigell kasvokuva
Kaisa Stigell

Toimitusjohtaja, liikkeenjohdon konsultti, valmentaja

+358 50 368 1320 kaisa.stigell@talentree.fi Tutustu
Tomi Sarkkinen kasvokuva
Tomi Sarkkinen

Liiketoimintajohtaja, talouspalvelut; taloushallinnon asiantuntija

+358 50 595 4498 tomi.sarkkinen@talentree.fi Tutustu
Antti Haapakorva kasvokuva
Antti Haapakorva

Perustajaosakas, liikkeenjohdon konsultti

+358 44 056 7444 antti.haapakorva@talentree.fi Tutustu
Antti Huukonen kasvokuva
Antti Huuskonen

Liikkeenjohdon konsultti

+358 50 374 8084 antti.huuskonen@talentree.fi Tutustu
Johanna Haapakorva kasvokuva
Johanna Haapakorva

Liikkeenjohdon konsultti, valmentaja

+358 50 379 4795 johanna.haapakorva@talentree.fi Tutustu
suvi-tolonen-rajattu
Suvi Tolonen

Liikkeenjohdon konsultti, valmentaja

+358 50 309 5751 suvi.tolonen@talentree.fi Tutustu
leo-tuokko-rajattu
Leo Tuokko

Liikkeenjohdon konsultti

+358 45 394 9662 leo.tuokko@talentree.fi Tutustu
Olli Paavola kasvokuva
Olli Paavola

Varatoimitusjohtaja, liikkeenjohdon konsultti

+358 50 587 7626 olli.paavola@talentree.fi Tutustu
mika-sutinen-rajattu-2
Mika Sutinen

Hallituksen jäsen, senior advisor

+358 400 600 999 mika.sutinen@talentree.fi Tutustu
Hanna Liimatainen Talentree
Hanna Liimatainen

Liikkeenjohdon konsultti

+358 50 537 0515 hanna.liimatainen@talentree.fi Tutustu
Katariina Riikonen kasvokuva
Katariina Riikonen

Liikkeenjohdon konsultti

+358 44 2506835 katariina.riikonen@talentree.fi Tutustu
Kaisa Kohtamäki kasvokuva
Kaisa Kohtamäki

Liikkeenjohdon konsultti ja valmentaja

vanhempainvapaalla kaisa.kohtamaki@talentree.fi Tutustu
Anna Väänänen kasvokuva
Anna Väänänen

Liikkeenjohdon konsultti

+358 40 078 2091 anna.vaananen@talentree.fi Tutustu
Marika Airila kasvokuva
Marika Airila

Markkinoinnin ja viestinnän asiantuntija

+358 40 564 4429 marika.airila@talentree.fi Tutustu
Hanni Parkkali kasvokuva
Hanni Parkkali

HR-, palkka- ja taloushallinnon asiantuntija

+358 50 575 9952 hanni.parkkali@talentree.fi Tutustu
Pia Ross Talentree kasvokuva
Pia Ross

Taloushallinnon asiantuntija

+358 40 736 0423 pia.ross@talentree.fi Tutustu
Taru Sutinen kasvokuva
Taru Sutinen

Taloushallinnon asiantuntija

+358 40 577 6850 taru.sutinen@talentree.fi Tutustu
Janne Korhonen kasvokuva
Janne Korhonen

Taloushallinnon asiantuntija

+358 50 304 6542 janne.korhonen@talentree.fi Tutustu
Heidi Soininen kasvokuva
Heidi Soininen

Taloushallinnon asiantuntija

+358 50 337 5671 heidi.soininen@talentree.fi Tutustu
Jenni Laitila kasvokuva
Jenni Laitila

Taloushallinnon asiantuntija

+358 45 1629252 jenni.laitila@talentree.fi Tutustu
Anne-Mari Jääskeläinen
Anne-Mari Jääskeläinen

Taloushallinnon asiantuntija

+358 50 377 8950 anne-mari.jaaskelainen@talentree.fi Tutustu
Sanna Parviainen
Sanna Parviainen

Taloushallinnon asiantuntija

+358 50 551 6635 sanna.parviainen@talentree.fi Tutustu
Sanna Lehvonen Talentree kasvokuva
Sanna Lehvonen

Taloushallinnon asiantuntija

+358 50 551 6635 sanna.lehvonen@talentree.fi Tutustu
Soile Rissanen kasvokuva
Soile Rissanen

Konsultti ja valmentaja

+358 123 4657 soile.rissanen@talentree.fi Tutustu